محافظ نانوی شیشه خودرو
محافظ نانوی شیشه خودرو

محافظ نانوی شیشه خودرو

كد محصول : 2
قيمت : 85,000 تومان
0
از 0 نظر

شیشه کاملا آب گریز شده و دیدی واضح را برای راننده ایجاد می کند و شیشه و آئینه ها را نچسب می کند به همین دلیل گرد و خاک، چربی، روغن، قیر، حشرات مرده و شیره گیاهان بر روی شیشه انباشته نمی شوند و هنگام رانندگی، باران و برف را به صورت قطره در می آورد.( Car Glass Sealing ) محافظ نانو شیشه خودرو  به صورت لایه ای نامرئی بر روی سطح شیشه قرار میگیرد و وضوح بافت شیشه را نیز تغییر نمی دهد ،  با اعمال محصول نانو بر روی شیشه و آئینه خودرو،  سطح بسیار شفاف می گردد . علاوه بر این کاملا آب گریز شده و دیدی واضح را برای راننده ایجاد می کند و شیشه و آئینه ها را  نچسب می کند به همین دلیل گرد و خاک، چربی، روغن، قیر، حشرات مرده و شیره گیاهان بر روی شیشه انباشته نمی شوند و هنگام رانندگی، باران و برف را به صورت قطره درآورده ، قابلیت دید را به شکل چشمگیری بهبود می بخشد و در اغلب مواقع خودرو را از برف پاکن جلو  بی نیاز می کند.      بروز تصادفات به علت عدم دید مناسب و کافی، به خصوص در شرایط جوی نا مساعد مانند باران و گرد و غبارمی باشد. لازم به ذکر است بهبود قابلیت دید راننده در جاده های خیس به معنی افزایش سرعت واکنش راننده در زمان وقوع یک حادثه غیر منتظره است، ( مطالعات علمی توسط شرکت نانو فیلم آمریکا ثابت کرده است که پوشش نانو باعث افزایش 34 % دید هنگام رانندگی در شب می شود و یک ثانیه ترمز زدن را به جلو می اندازد ، برای سرعت 99 کیلومتر بر ساعت این بدان معنی است که اتومبیل شما با فرض بهترین حالت مکانیکی ، 27 متر زود تر می ایستد) از این رو بکارگیری این محصول به امنیت بیشتر سرنشینان خودرو خواهد انجامید.

مزایای استفاده:
•    عدم نیاز به برف پاک کن در هنگام بارش برف و باران 
•    حذف کامل شوینده های شیمیایی و اسیدی 
•    شفافیت آئینه و شیشه ها با دید بسیارعالی در هنگام رانندگی و بارندگی 
•    تمیز کردن آسان فضولات اسیدی پرندگان، حشرات شیره درختان و غیره 

ماندگاری محصول:
حدود بیست هزار کیلومتر یا یک سال 
برای ماندگاری اثر نانو پس از اجرا به هیچ عنوان از مواد شوینده برای شستشو استفاده نگردد . (شستشو صرفا با آب و دستمال) 

نحوه استفاده:
1- سطح مورد نظر را کاملا شسته و خشک نمایید ، سپس اسفنج نانو ( غول خاکستری ) را مرطوب نموده و سطح را با اسفنج کاملا تمیز کرده بطوری که اثر هیچگونه لکه ، چربی و یا کثیفی روی آن نماند سپس آثار به جا مانده اسفنج را از روی سطح با دستمال کاملا پاک نمایید . 
2 - محلول پیش تمیز کننده AZ را بر روی سطح اسپری نموده و با یکی از دستمال های موجود در بسته سطح را کاملا تمیز نمائید ، سپس سطح را با آب شسته و کاملا خشک نمایید. 
3 : محلول نانو را بر روی سطح مورد نظر اسپری نمایید و با دستمال کاملا تمیز داخل بسته ، نانو را روی سطح یک دست نمایید بطوری که تمامی سطح آغشته به نانو گردد ، پس از20 دقیقه دستمال مخصوص نانو را با محلول نانو آغشته و به صورت دورانی سطح مورد نظر را به آرامی ماساژ دهید . ( صرفا به جهت یک نواخت شدن بیشتر محلول نانو بر روی سطح ) نانو بعد از 24 ساعت بر روی سطح سخت می گردد. در طول این مدت هیچگونه رطوبت ، گرد و خاک و یا کثیفی با سطح در تماس نباشد . 

فیلم آموزشی نحوه استفاده و اجرای نانو در یک CD به همراه محصول خدمت شما ارسال می گردد.

برچسب هاي :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي